(Symbol SH8048) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty


Apartament 2 pokojowy  (50m2),  
   
Cena 34 499  EURO, czyli  689 EURO/m2


Informacje podstawowe

Doskonała inwestycja!

Apartament 2 pokojowy w luksusowym, całorocznym kompleksie apartamentowym Aphrodite III w  kurorcie Słoneczny Brzeg, tylko 500 m od plaży.
Kompleks Aphrodite III został wykonany w bardzo wysokim standardzie, w elitarnej części kurortu Słoneczny Brzeg, a położony jest zaledwie 500 m od plaży i jedyne 250 m od nadmorskiej promenady.
Ten kompleks wyróżnia się wspaniałą architekturą w stylu śródziemnomorskim oraz dbałością o każdy szczegół wykonania i wykończenia.
Apartament ma łącznie 50m2 powierzchni całkowitej i składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, przedpokoju - korytarza, sypialni, łazienki z WC i tarasu. Z tarasu jest widok na wnętrze kompleksu, basen i na palmy.
Apartament jest całkowicie umeblowany i wyposażony w sprzęt i meble o wysokim standardzie. Jest gotowy do natychmiastowego zamieszkania
Cena apartamentu: 34 499 euro.
Opłata roczna za utrzymanie i zarządzanie w tym obiekcie wynosi 12 euro/m2.
Kup i zarabiaj!
Ten apartament posiada wszelkie walory aby stać sie hitem inwestycyjnym: niska cena zakupu, wysoki standard nieruchomości i 2 pokoje na stosunkowo niedużej powierzchni, a do tego bardzo dobra lokalizacja.Te elementy będą powodować wysokie obłożenie i stały zysk z wynajmu, jeśli właściciel zdecyduje się na wynajmowanie apartamentu turystom.


Udogodnienia

- piękny ogród 
- Recepcja,
- Lobby,
- Grill ogrodowy z miejscami dla grillujących,
- Basen dla dorosłych i dla dzieci,
- Parking strzeżony,
- Plac zabaw dla dzieci, itd..
 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


              

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
34 499, 00 €
Cena za m2 w EURO
689, 98 €
Powierzchnia całkowita
50, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Aphrodite III
Odległość od morza
500m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria