(Symbol SV040820207) Apartamenty na SprzedażŚwięty Wlas,

Opis oferty

 

Apartament 3 pokojowy  (65 m2),  
   
Cena 35 900 EURO, czyli  552 EURO/m2 


Informacje podstawowe:

Okazja cenowa!!!
Ekskluzywna oferta w kompleksie Crown Fort Club. Jest to duży kompleks na wybrzeżu Morza Czarnego w kurorcie St. Vlas. Na terenie kompleksu istnieje wiele innych udogodnień i usług: kilka basenów; restauracje; zjeżdżalnie wodne; Bilard i tenis stołowy; Place zabaw; Sklepy; Miejsca odpoczynku; Kort tenisowy; Masaże i SPA; Parking; Ochrona; Recepcja. Jest dużo terenów zielonych i alejek spacerowych
Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi 65,23 mkw. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, a jego okna wychodzą na cichą i spokojną stronę. Mieszkanie ma pokój połączony z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, wyposażoną łazienkę, balkon. 
Cały sprzęt w mieszkaniu jest wysokiej jakości i jest w doskonałym stanie!
Roczne opłata za utrzymanie i zarządzanie - 10 euro za mkw. Cena studia wynosi 20 999 euro!

 

Okazja inwestycyjna! Niska cena zakupowa, wspaniała lokalizacja, świetny kompleks i wysoka jakość wykonania i wyposażenia apartamentu, stanowią niewątpliwie olbrzymie zalety tej nieruchomości, która może przynosić zyski nabywcy, zarówno z wynajmu obiektu turystom, ale także z estymowanego wzrostu wartości tej nieruchomości w przyszłości.
A do tego własne miejsce w słonecznej Bułgarii dla siebie i rodziny, w bardzo atrakcyjnym kompleksie.UDOGODNIENIA :

- 200 m plaży 
- klimatyzacja
- baseny
- golf
- baseny dla dzieci
- place zabaw
- centrum SPA
- ochrona, monitoring
- recepcja

- Sport,
- Sporty wodne


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 
                Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
35 900, 00 €
Cena za m2 w EURO
550, 36 €
Powierzchnia całkowita
65, 23 m2
Liczba pokoi
3
Miejscowość:
Święty Wlas
Kompleks:
Crown Fort Club
Odległość od morza
200m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria