(Symbol SH7746) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,


Opis oferty


 
Apartament 2 pokojowy   (62m2),  
   
Cena 36 666 EURO, czyli  591 EURO/m2 
 


 

Informacje podstawowe :

Okazja!!! tylko 384 euro/m2
Przyjemny dwupokojowy apartament w kompleksie w pierwszej linii brzegowej w kurorcie Słoneczny Brzeg na granicy ze St.Vlas. Obiekt nazywa się Green Fort i jest usytuowany przy niewielkim lesie sosnowym i zaledwie 200 m od plaży. Jest to bardzo duży obszar z wieloma udogodnieniami i usługami. To typowa "wioska wakacyjna" z wieloma atrakcjami i swobodną atmosferą wakacyjną. Kompleks oferuje wiele basenów, zjeżdżalnie wodne, place zabaw, korty tenisowe, supermarket, restauracja, bary itp. Jest też dużo terenów zielonych, ogrodów, alejek i skwerów. Ten kompleks jest ceniony przez mieszkańcow ze względu na bardzo bliskie położenie od plaży, i tą szczególną nieskrępowaną atmosferę  wakacyjną, sprzyjającą wypoczynkowi i relaksowi. Ze względu na lokalizację i wiele atrakcji dla dzieci, kompleks Green Fort cieszy się szczególnym upodobaniem wśród rodzin z dziećmi.
Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 62 mkw. Znajduje się ono na pierwszym piętrze i składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki i balkonu. Obiekt jest sprzedawany ze wszystkimi dostępnymi meblami. 
Roczna opłata za utrzymanie - 12 euro za mkw.
Cena apartamentu wynosi 36 666 euro.
Okazja inwestycyjna!!!

Ta nieruchomość spełnia wszelkie kryteria , aby stać sie okazją inwestycyjną: bardzo dobry kompleks z wieloma atrakcjami, , położenie blisko plaży, 2 pokoje, bardzo dobre opinie wśród turystów, a zwłaszcza rodzin z dziećmi.
Ale także wspaniałe miejsce do wypoczynku dla siebie i rodziny, delektując się wspaniałym słońcem, dobrym jedzeniem i drinkiem (oczywiście bezalkoholowym) przy basenie..


UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- 150 m od plaży
- Ochrona
- Recepcja

- Place zabaw 
- Baseny odkryte,
- Baseny dla dzieci
- Zjeżdżalnie wodne
- Korty tenisowe
- Restauracja 

 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
36 666, 00 €
Cena za m2 w EURO
591, 39 €
Powierzchnia całkowita
62, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Green Fort
Odległość od morza
200m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria