(Symbol NSH8723) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty

 

Apartament 2 pokojowy (71m2),  
   
Cena 82 000 EURO


Informacje podstawowe


Dwupokojowy apartament  w luksusowym kompleksie ****Diamant Residence, w Słonecznym Brzegu, w pobliżu najsłynniejszej plaży w Bułgarii, Cacao Beach. To prestiżowy kompleks, o wysokim standardzie, dla wymagających mieszkańców oczekujących najwyzszych standardów. Kompleks oferuje swoim mieszkańcom, oprócz doskonałej lokalizacji: Wi-Fi - Restauracja i bar - całodobowa recepcja  - plac zabaw dla dzieci - basen  zewnatrzny i wewnętrzny-centrum SPA i fitness- sklepy - windy - parking

Ten luksusowy kompleks położony jest zaledwie 300 metrów od pięknej piaszczystej plaży. W pobliżu znajdują się wszelkie atrakcje kurortu, sklepy, restauracje, tawerny, bary i wiele atrakcji dla dzieci.

Kompleks mieści się w południowwej części Słonecznego Brzegu, skąd dzieli nas tylko dystans pieszego spaceru do Neseberu, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO, oferującego nie tylko wiele zabytkowych atrakcji, starych kościołów i budowli z okresu średniowiecza - ale także romantyczne, wąskie uliczki wybrukowane "kocimi łbami" i wiele restauracji, tawern i barów nad samym brzegiem morza.
Mieszkanie składa się z salonu połaczonego z otwartą kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki i balkonu z bardzo przyjemnym widokiem na basen.

Całkowita powierzchnia tego mieszkania wynosi 71 m2. Położone  jest na  4 kondygnacji/3 piętrze. W budynku są windy.
Ten apartament jest wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia oraz meble.To wszystko jest już wliczone w podaną cenę. Apartament jest w pełni gotowy do zamieszkania lub wynajmu.


Doskonała lokalizacja w pobliżu wspanialej plaży, wysoki standard kompleksu i wiele udogodnień i atrakcji na terenie obiektu  stanowią niewątpliwie olbrzymie zalety tej nieruchomości, która może przynosić zyski nabywcy, zarówno z wynajmu obiektu wysokobudżetowym turystom, ale także z estymowanego wzrostu wartości tej nieruchomości.
 

 

UDOGODNIENIA :

- 300 m plaży 
- klimatyzacja
- basen zewnętrzny
- basen wewnętrzny
- basen dla dzieci
- centrun SPA
- fitness
- plac zabaw
- ochrona, monitoring
- recepcja
- restauracje, sklepy

UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 
                   Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
82 000 €
Powierzchnia całkowita
71, 00 m²
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Diamant Residence
Odległość od morza
200m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria