(Symbol NAL9476879) Apartamenty na SprzedażŚwięty Wlas,


Opis oferty


 
     Apartament 2 pokojowy (76m2),  
   
Cena 68 800 EURO
 


 

Informacje podstawowe :


Atrakcyjny, dwupokojowy apartament w kurorcie St. Vlas. Apartament znajduje się w  kompleksie "Luxor", około 400 m od wspaniałej piaszczystej plaży. Obiekt zbudowany jest w nowoczesnym stylu europejskim. Kompleks jest całoroczne, jest ogrodzony i monitorowany z kontrolowanym dostępem. Poza tym, jest wiele atrakcji dla mieszkańców, m.in.: duży ładny basen, basen dla dzieci. jacuzzi; strefa rekreacji i opalania z leżakami i parasolami, restauracja, plac zabaw dla dzieci, recepcja. 
Kompleks znajduje sie  w elitarnym rejonie mariny "Dinevi Resort". To jest prestiżowe, unikalne miejsce w skali całego wybrzeża Morza Czarnego. To właśnie tutaj można nasycić się tą specyficzną żeglarska atmosferą i widokiem luksusowych drogich jachtów. To wszystko jest w zasięgu krótkiego spaceru z tego kompleksu .
Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi 76 m kw. Apartament znajduje się na drugiej kondygnacji/pierwszym piętrze i składa się z salonu połaczonego z otwartą kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki i dwóch tarasów. Widok z tarasów na góry. Klimatyzacja w każdym pokoju. 
Mieszkanie jest w wyposażone we wszystkie meble i w niezbędny sprzęt. Jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania bądż wynajmu.
Jest wszystko, czego potrzebujesz, aby tutaj odpoczywać, delektując się słońcem, plażą i unikalnym klimatem mariny.
Roczna opłata za utrzymanie i zarządzanie wynosi 12 eur/m2/rokUDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- 400 m od plaży
- Monitoring
- Recepcja

- Klimatyzacja,
- Plac zabaw 
- Basen odkryty,
- Basen dla dzieci

- Jacuzzi
 UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
68 800 €
Powierzchnia całkowita
76, 00 m²
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Święty Wlas
Kompleks:
Luxor
Odległość od morza
300m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria