(Symbol AL8612133) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty

 

Apartament 2 pokojowy (74 m2),  
   
Cena 54 600 EURO, czyli  737 EURO/m2 


Informacje podstawowe:


Do sprzedania  apartament dwupokojowy w całorocznym kompleksie Sun City w  Słonecznym Brzegu. Kompleks znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksów Rainbow, w południowym rejonie kurortu, na granicy z miastem Nessebar. Stąd w odległości dystansu pieszego jest Neseber i Stary Grad, z jego  starożytnymi zabytkami, wąskimi uliczkami, tawernami nad brzegiem morza i niepowtarzalną atmosferą.
Obiekt jest ogrodzony i całorocznie chroniony. Na terenie kompleksu znajduje się odkryty duży basen, basen dla dzieci, strefa relaksu i opalania z leżakami i parasolami, plac zabaw dla dzieci. Bardzo dobra lokalizacja w spokojnej okolicy - ale w niedalekiej odległości od wszelkich atrakcji kurortu, restauracji, tawern i sklepów. Odległość od plaży wynosi około 400 metrów.
Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi 74 m2. Położone jest na drugiej kondygnacji/pierwszym piętrze. W budynku są windy.
Apartament składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki i tarasu. Taras jest wygodny i  obszerny. Z tarasu jest widok na tereny wewnętrzne  kompleksu i częściowo na basen. Mieszkanie jest kompletne wyposażenie i umeblowanie. Stan techniczny i estetyczny mieszkania pozwala na natychmiastowe zamieszkanie lub wynajem.
UDOGODNIENIA :

- 700 m od plaży 
- klimatyzacja
- basen
- basen dla dzieci
- plac zabaw
- ochrona, monitoring

- Sport,
- Sporty wodne


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
54 600, 00 €
Cena za m2 w EURO
718, 00 €
Powierzchnia całkowita
74, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Sun City
Odległość od morza
400 m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria