(Symbol WHT60323) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty

 

Apartament 2 pokojowy (62 m2),  
   
Cena 73 400 EURO, czyli  1183 EURO/m2 


Informacje podstawowe

Apartament przy samej plaży! Widok na morze!
Nowy elegancki apartament dwupokojowy w eleganckim, całorocznym ****kompleksie "Heaven", w Słonecznym Brzegu. Doskonała lokalizacja przy samej plaży. To prestiżowy kompleks, bardzo dobrze utrzymany, o wysokim standardzie i z dużą dbałościa o każdy szczegół wykończenia.

Kompleks oferuje dużo atrakcji swoim mieszkańcom, m.in.: duży basen, basen dla dzieci, strefę relaksu i opalania z leżakami i parasolami, plac zabaw dla dzieci. Jest także restauracja, bar i  recepcja. W niedalekiej odległości od kompleksu znajdują się wszelkie atrakcje kurortu, sklepy, restauracje, tawerny, bary i wiele atrakcji dla dzieci.

Idealna lokalizacja dla miłośników plaży i morza, tuż przy pięknej piaszczystej plaży. Takie okazje zdarzają sie niezwykle rzadko.

Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z otwartą kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki, oddzielnej toalety i obszernego balkonu z widokiem na morze. Całkowita łączna powierzchnia tego mieszkania wynosi 62 m2. Położone  jest na trzeciej kondygnacji/drugim piętrze.
Ten apartament jest nowy, bez mebli i wyposażenia. Jeszcze nikt w nim nie mieszkał. Gotowa jest łazienka i toaleta. Reszta apartamentu do samodzielnej aranżacji wg swoich wymogów i upodobań.


 

 

UDOGODNIENIA :

- 20 m plaży 
- klimatyzacja
- basen
- basen dla dzieci
- plac zabaw
- ochrona, monitoring
- recepcja
- restauracje, sklepy

- Sport,
- Sporty wodne


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 
                   Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
73 400 €
Cena za m2 w EURO
1 183 €
Powierzchnia całkowita
62, 00 m²
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Heaven
Odległość od morza
20m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria