(Symbol AL8833084) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty

 

Apartament 2 pokojowy (55 m2),  
   
Cena 36 900 EURO, czyli 670 EURO/m2 


Informacje podstawowe


Apartament dwupojowy w atrakcyjnej cenie, na sprzedaż w kompleksie Sunny Day 3 PREMIUM, Słoneczny Brzeg. Obiekt jest zbudowany w 2009 roku. Ten kompleks apartamentowy znajduje się około 900m od plaży, w spokojnej okolicy. 
Na terenie kompleksu znajduje się odkryty basen, basen dla dzieci, strefa relaksu i opalania z leżakami i parasolami,  plac zabaw. Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi ok. 55m2 mkw. Składa się z pokoju dziennego połączonego z otwartą kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki i dwóch balkonów Ekspozycja balkonów na dwie strony budynku: jeden balkon skierowany jest do wewnątrz kompleksu na basen; drugi balkon jest skierowany na tereny zewnętrzne.Mieszkanie zlokalizowane jest na trzeciej kondygnacji/drugim piętrze. Apartament jest umeblowany- tak, jak to widać na zdjęciach. 
Roczna opłata za utrzymanie wynosi 480 euro/rok.
UWAGA:
Poniżej, w sekcji "filmy wideo" jest dostępny film z tego apartamentu.
UDOGODNIENIA :

- 900m plaży 
- klimatyzacja
- basen
- plac zabaw
- ochrona, monitoring

 

- Sport,
- Sporty wodne


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B                 


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
36 900, 00 €
Cena za m2 w EURO
670, 00 €
Powierzchnia całkowita
55, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Sunny Day 3 PREMIUM
Odległość od morza
900m
Nr tel.
506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria