(Symbol AL8554841) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty


Studio 1 pokojowe  (47m2),  
   
Cena 38 500 EURO, czyli  819 EURO/m2
 


Informacje podstawowe


Apartament typu studio w przyjemnym całorocznym kompleksie "Grand Kamelia" w pobliżu centralnej części kurortu Słoneczny Brzeg. Piaszczysta plaża oddalona jest od obiektu o około 500 metrów. Oprócz tego, w zasiegu pieszego spaceru są wszelkie atrakcje turystyczne i pełna infrasuktura kurortu: sklepy, restauracje, bary, tawerny itp. Kompleks oferuje swoim mieszkańcom: dwa baseny dla dorosłych, jeden basen dla dzieci, strefy relaksu i opalania, fitness, korty tenisowe, plac zabaw dla dzieci, restaurację, bar, recepcję, ochronę.
Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi 47 mkw. Znajduje się na drugiej kondygnacji/pierwszym piętrze. W budynku są windy. Jest umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z otwartą kuchnią, łazienki  i balkonu. Z balkonu jest  widok na tereny zewnętrzne kompleksu.
Roczna opłata za zarzadzanie i utrzymanie obiektu - 10 euro za mkw.na rok.
UWAGA!
Poniżej, w sekcji "filmy wideo" znajduje się wideo z tego apartamentu

 

UDOGODNIENIA :

 
- 500 od plaży 
- klimatyzacja
- baseny
- basen dla dzieci
- ochrona, monitoring
- sklepy, restauracje

- Sport,
 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny), także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


              

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
38 500 €
Cena za m2 w EURO
819 €
Powierzchnia całkowita
47, 00 m²
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Grand Kamelia
Odległość od morza
500m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria