(Symbol AL8479625) Apartamenty na SprzedażŚwięty Wlas,


Opis oferty


 
Studio 1 pokojowe (44m2),  
   
Cena 36 900 EURO, czyli  838 EURO/m2 
 


 

Informacje podstawowe

Boczny widok na morze! Widok na góry!Okazyjna cena!

Atrakcyjny apartament typu studio z widokiem na morze i góry w kurorcie St. Vlas. Apartament znajduje się w całorocznym kompleksie Etara 3, w pierwszej linii brzegowej w elitarnym rejonie mariny "Dinevi Resort". 
Kompleks "Etara 3" jest ogrodzony i całorocznie strzeżony, oferuje swoim mieszkańcom basen z częścią dla dzieci, strefy rekreacji i wypoczynku z leżakami i parasolami, restaurację i parking. Uwagę zwraca interesująca architektura obiektu, nawiązująca do tradycyjnego bułgarskiego budownictwa. Stwarza to niepowtarzalny klimat w obiekcie.
Bezsprzecznym atutem kompleksu jest jego doskonała lokalizacja - w pobliżu gór i morza, gdzie górskie powietrze miesza się z bryzą morską, wpływając pozytywnie na drogi oddechowe. Bardzo blisko jest do piaszczystej plaży. Mieszkańcy i goście chwalą sobie ten kompleks także z powodu możliwości pełnego wypoczynku i relaksu jakie daje położenie tego kompleksu - w pewnym oddaleniu od tłoku i szumu wielkiego kurortu - ale w dalszym ciągu z możliwością swobodnego dostępu do korzystania z jego uroków i wszelkich atrakcji..
Powierzchnia użytkowa netto mieszkania wynosi 44 m kw. Apartament znajduje się na drugiej kondygnacji/pierwszym piętrze. W budynku są windy. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z otwartą kuchnią, łazienki i balkonu. Atutem mieszkania jest wygodny balkon ze wspaniałym  widokiem na góry i bocznym widokiem na morze. 
Mieszkanie jest wyposażone w meble i w sprzęt o wysokim standardzie. Wszystko jest w bardzo dobrym stanie, a efektywna aranżacja powierzchni umożliwia zamieszkanie w tym apartamencie nawet czterem osobom. Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Jest wszystko, czego potrzebujesz, aby tutaj odpoczywać, delektując się słońcem, plażą i unikalnym klimatem obiektu.
Rocza opłata za utrzymanie i zarzadzanie wynasi 11 eur/m2.
UWAGA!
Poniżej, w sekcji "filmy video" znajduje sie film z tego apartamentu.

 

 

UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- 100 m od plaży
- Ochrona
- Recepcja

- Klimatyzacja,
- Plac zabaw 
- Basen odkryty,
- Basen dla dzieci

 

 UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
36 900, 00 €
Cena za m2 w EURO
838, 00 €
Powierzchnia całkowita
42, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Święty Wlas
Kompleks:
Etara 3
Odległość od morza
100m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria