(Symbol AL8159631) Apartamenty na SprzedażElenite,

Opis oferty


Apartament 2 pokojowy (73 m2),  
   
Cena 61 450 EURO, czyli  841 EURO/m2


Informacje podstawowe
 

Wspaniały  widok na morze! OKAZYJNA CENA!

Obiekty "Atrium-Andaluzja" to wspaniały, nowoczesny, sezonowy zespół kompleksów o wysokim standardzie, unikalnej  architekturze i wspaniałej lokalizacji, tuż nad brzegiem morza. Obiekt położony jest w kurorcie Elenite w odległości ok. 3 km od Słonecznego Brzegu. 

Kompleks znajduje się w pierwszej linii brzegowej, bezpośrednio przy plaży z własną promenadą, na której rosną palmy. Kompleks położony jest w malowniczej okolicy, która łączy świeże górskie powietrze i morską bryzę. Do dyspozycji właścicieli jest między innymi fantastyczny odkryty basen, dostęp do cichej i spokojnej plaży i aquapark z sześcioma zjeżdżalniami oraz wydzielona część dla dzieci. W pobliżu ogrodzonego i strzeżonego terenu kompleksu znajduje się kilka sklepów, supermarket, park wodny, płatny parking.

Ten obiekt został zbudowany i wykończony  w 2007 roku. Jego przestronna i zadbana powierzchnia oferuje szereg udogodnień takich jak restauracja, kawiarnia, lobby bar, plac zabaw dla dzieci, amfiteatr, fontanny, chodniki, basen, sala konferencyjna, fitness, bilard, tenis, kręgle, mini golf, klub internetowy, windsurfing (na plaży, z odpłatnym szkoleniem z międzynarodowym certyfikatem).

Zespół "Atrium-Andaluzja" to jest wyjątkowe miejsce z dala od hałasu  i tłoku wielkich kurorów. Preferowane jest przez osoby szukające wypoczynku w wyjątkowych warunkach. W tym miejscu panuje szczególny  mikroklimat, ktory jest tworzony poprzez ścierające się masy górskiego krystalicznego powietrza z morską bryzą. Taki mikroklimat jest bardzo korzystny szczególnie dla układu oddechowego.
Apartament, który jest przedmiotem oferty jest zlokalizowany na szóstej kondygnacji/piątym piętrze w budynku Andalucia. W budynku są windy. Całkowita, łączna powierzchnia apartamentu to 73m2 i składa się z:

Pokój dzienny połączony z otwartą kuchnią, oddzielna sypialnia, łazienka z WC i balkon. Balkon jest wygodny i obszerny, i zapewnia bajeczne widoki na pełną panoramę morza.
Apartament sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem. Standard umeblowania i wyposażenia bardzo wysoki. Apartament jest gotowy do natychmiastowego zamieszkania.
Roczna opłata za utrzymanie w tym kompleksie wynosi 9,6 m2/m2.
Oferta jest skierowana szczególnie do osób ceniących sobie wysoki standard i czyste, zdrowe powietrze.
UWAGA!
Poniżej, w sekcji "filmy wideo" jest dostępny film z tego apartamentu


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 "Angel City" wejscie B 
     
     


              

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
61 450, 00 €
Cena za m2 w EURO
841, 00 €
Powierzchnia całkowita
73, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Elenite
Kompleks:
Andaluzja-Atrium
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria