(Symbol AL8115717) Apartamenty na SprzedażPomorie,


Opis oferty


 
Apartament 2 pokojowy  (94 m2),  
   
Cena 81 700 EURO, czyli  869 EURO/m2 

 

Informacje podstawowe :

Bezpośredni widok na morze!
Apartament 2 pokojowy  w pierwszej linii brzegowej w kurorcie Pomorie w całorocznym luksusowym kompleksie ****Festa Pomorie Resort. Kompleks znajduje się w nowej części miasta, tuż obok szerokiej piaszczystej plaży.To jest prestiżowy kompleks, jako ekskluzywne miejsce wypoczynku i pobytu turystów i mieszkańców, którzy mają wyższe wymogi i oczekiwania.
Pomorie to bułgarski kurort znany z uzdrawiających balneologicznych czynników, czystego morza, pysznego jedzenia. Znajduje się 7 km od międzynarodowego lotniska w Burgas i 10-15 km od Nessebar i Słonecznego Brzegu. Nie ma hałaśliwych dyskotek, ale jest wiele parków, sanatoriów i placów zabaw. Idealny dla rodzin.  Miasto jest podzielone na dwie części: stare i nowe. Stary znajduje się na półwyspie wystającym w odległości 5 km od morza. Nowy zajmuje kontynent. Są one połączone dwoma wąskimi ciągami na północ i zachód. To tutaj własnie najlepiej jest podziwiać wschody i zachody słońca .Doskonałą lokalizację kompleksu dopełnia jeszcze położenie względem infrastruktury: w pobliżu są sklepy, restauracje i kawiarnie.W odległości spaceru znajdują się także dwa całoroczne kompleksy balneologiczne z leczniczymi błotami i basenem mineralnym

Dla wygody właścicieli i urlopowiczów kompleks oferuje kilka odkrytych basenów, kryty basen, centrum SPA, restauracje, kawiarnie, bary,  kęgielnia, recepcję, parking.
Apartament składa się z obszernego salonu połączonego z otwartą kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki i dużego tarasu.Wyjście na taras jest zarówno z salonu jak i z sypialni. Widok z tarasu jest wprost oszałamiający na pełną frontową panoramę morską. Całkowita łączna powierzchnia apartamentu wynosi 94 m2. Lokalizacja na piątej kondygnacji/czwartym piętrze. W budynku są windy.


UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- pierwsza linia brzegowa
- baseny zewnętrzne
- basen wewnętrzny
- centrum SPA
- centrum dla dzieci
- place zabaw
- sala fitness
- recepcja
- ochrona, monitoring obiektu
- klimatyzacja
- pełne umeblowanie i wyposażenie
- sklepy, restauracje

- Sport,
- Sporty wodne,


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny), także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
81 700, 00 €
Cena za m2 w EURO
869, 00 €
Powierzchnia całkowita
94, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Pomorie
Kompleks:
Fiesta Resort
Odległość od morza
50m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria