(Symbol AL8251149) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty


Apartament 2 pokojowy  (52m2),  
   
Cena 43 400 EURO, czyli 834 EURO/m2
 


Informacje podstawowe

Niedrogie umeblowane mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż, w całorocznym kompleksie "Kamelia Garden" w  Słonecznym Brzegu. Bardzo dobra lokalizacja w centralnej części kurortu. Do piaszczystej plaży około 600 m. Niedaleko obiektu znajduje się  bogato rozwinięta infrastruktura, z bezpośrednim dostępem do wszelkich atrakcji tego kurortu - sklepów, restauracji i wszelkich atrakcji turystycznych.
Kompleks jest ogrodzony i monitorowany. Swoim mieszkańcom zapewnia m.in.: basen, strefę relaksu i opalania z leżakami i parasolami, restaurację, bar, itp.
Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi 52 mkw. Mieszkanie położone jest na czwartej kondygnacji/trzecim piętrze. Składa się z pokoju połączonego z otwartą kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki i balkonu. Ekspozycja balkonu na tereny zewnętrzne i sąsiednie kompleksy. Balkon jest wygodny i zapewni mieszkańcom relas i wypoczynek w odpowiednich warunkach.
Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w dobrym standardzie. Jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu.
Roczna opłata za utrzymanie w kompleksie wynosi 7 euro za mkw. 
UWAGA!
Poniżej, w sekcji "filmy wideo" znajduje się film z tego apartamentu

 

UDOGODNIENIA :

 
- 600 od plaży 
- klimatyzacja
- basen
- basen dla dzieci
- ochrona, monitoring
- sklepy, restauracje

- Sport,
 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


              

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
43 400, 00 €
Cena za m2 w EURO
834, 00 €
Powierzchnia całkowita
52, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Kamelia Garden
Odległość od morza
600m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria