(Symbol AL8377825) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty

 

Studio 1 pokojowe  (40 m2),  
   
Cena 27900 EURO, czyli  697 EURO/m2 


Informacje podstawowe:Niska cena! Brak opłat rocznych!
Do sprzedania ekonomiczne mieszkanie typu studio w całorocznym bloku mieszkalnym "Steel"  w  Słonecznym Brzegu. Bardzo korzystna lokalizacja - Budynek znajduje się w pobliżu centralnej części kurortu, gdzie dostępne sa wszelkie atrakcje a także pełna inrastruktura; komunikacja, sklepy, restauracje, tawerny itp. 
Odległość od plaży wynosi około 500 metrów.
Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi 40 m2. Położone jest na trzeciej kondygnacji/drugim piętrze. W budynku są windy.
Mieszkanie składa się z pokoju połączonego z otwartą kuchnią, łazienki i balkonu. Balkon zapewnia wygodny relaks z widokiem na sąsiednie kompleksy. Mieszkanie jest kompletne wyposażenie i umeblowanie. Jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu.
Ten budynek ma charakter bloku mieszkalnego. Nie ma opłat rocznych za zarządzanie i utrzymanie.UDOGODNIENIA :

- 500 m od plaży 
- klimatyzacja
- parking

UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
27 900, 00 €
Cena za m2 w EURO
697, 00 €
Powierzchnia całkowita
40, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Steel
Odległość od morza
500 m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria