(Symbol SH8420) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty


Apartament 2 pokojowy  (41m2),  
   
Cena 39 999 EURO, czyli  975 EURO/m2


Informacje podstawowe

Dwupoziomowy apartament dwupokojowy pokojowy  w dobrze utrzymanym komplesie Gerber Residence  w kurorcie Słoneczny Brzeg, w miejscu, w którym można mieszkać przez cały rok. W pobliżu znajduje się duży całoroczny targ, park wodny, przystanek autobusowy. Kompleks jest ogrodzony i chroniony przez cały rok.
To bardzo atrakcyjna lokalizacja, na skraju sosnowego zagajnika, w spokojnym miejscu - jednak w niedalekiej odległości od wszystkich atrakcji kurortu.
To jest nowy obiekt i oferuje swoim mieszkańcom ładny basen z sekcją dla dzieci, strefę relaksu i opalania z leżakami i parasolami, parking.. Obiekt jest ogrodzony i strzeżony.
Mieszkanie znajduje się na szóstej kondygnacji/piątym pietrze. Całkowita, łączna  powierzchnia  mieszkania wynosi 41 mkw.  Zarówno kompletne umeblowania i wyposażenie, jak i stan techniczny i estetyczny tego efektownego apartamentu pozwala na natychmiastowe zamieszkanie lub wynajem.. 
Całoroczna opłata za zarządzanie i utrzymanie w  wysokości 10 euro/m2


 


UDOGODNIENIA :- 800 od plaży 
- klimatyzacja
- basen
- supermarket
- ochrona, monitoring
- sklepy, restauracje

- Sport,
- Sporty wodne

 


 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 506 310 675  lub  tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul Szlak 77/222  


              
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
39 999, 00 €
Cena za m2 w EURO
975, 00 €
Powierzchnia całkowita
41, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Gerber Residence
Odległość od morza
800m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria