(Symbol EM2309) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty


Apartament 2 pokojowy  (70m2),  
   
Cena 48 000 EURO, czyli  685 EURO/m2


Informacje podstawowe

 

Do sprzedania w atrakcyjnej cenie obszerny apartament 2 pokojowy w kompleksie Palazzo w południowej części Słonecznego Brzegu. Kompleks Palazzo to jest dobrze utrzymany obiekt i ma opinię kompleksu o wspaniałej wakacyjnej atmosferze. Świetna lokalizacja kompleksu 7-10 minut spacerem od wybrzeża, piaszczystej plaży Cacao Beach i wszelkich atrakcji dla  turystów i także rodzin z dziećmi. 
Bardzo dobra lokalizacja w południowej części Słonecznego Brzegu, zapewnia nieskrępowany dostęp do wszelkich atrakcji kurortu; ale także ciszę i spokój - bo właśnie w takiej okolicy jest położony ten kompleks. Stąd, w niedalekiej odległości spaceru znajduje się Neseber i Stare Miasto z jego wspaniałą atmosferą, licznymi restauracjami i tawernami tuż nad brzegiem morza.
Kompleks jest ogrodzony i całorocznie strzeżony. Na miejscu w kompleksie znajdują się: strefa relaksu i opalania, 2 baseny, bary i restauracja, a także parking.
Apartament składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki i balkonu. Położony jest na trzeciej kondygnacji/drugim piętrze. Obszerny i wygodny balkon z przyjemnym widokiem na tereny wewnętrzne i baseny 
Umeblowanie i wyposażenie są wysokiej jakości i są w nienagannym stanie.

Roczna opłata za utrzymanie i zarządzanie w tym obiekcie wynosi  8 euro/m2.

OKAZJA INWESTYCYJNA!

Świetna lokalizacja w pobliżu wszelkich atrakcji kurortu, dobry standard kompleksu, obszerny apartament i atrakcyjna cena zakupu. To czynniki, które mogą stać sie decydujące w osiaganiu stałej, wysokiej stopy zwrotu z zaangażowanego kapitału. 


UDOGODNIENIA :

- 500m od plaży 
- 2 baseny
- basen dla dzieci
- plac zabaw 
- ochrona, monitoring
- sklepy, restauracje
- bar

- Sport,UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny), także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
48 000, 00 €
Cena za m2 w EURO
685, 00 €
Powierzchnia całkowita
70, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Palazzo
Odległość od morza
500m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria