(Symbol EM1709) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty

 

Apartament 2 pokojowy   (63 m2),  
   
Cena 47 850 EURO, czyli  759  EURO/m2 


Informacje podstawowe:

Elegancki i atrakcyjny cenowo 2 pokojowy apartament w całorocznym kompleksie Elit 3 w kurorcie Słoneczny Brzeg. Jest to dobrze zarządzany i przyjemny kompleks. Doskonała lokalizacja kompleksu - w południowej części kurortu. W pobliżu  jest słynna plaża Cacao Beach, a także Neseber. Cały kompleks jest położony w spokojnej części kurortu, z dala od ruchliwych ulic, jednak na tyle korzystnie, że wszelkie atrakcje kurortu i infrastruktura są w zasiegu krótkiego spaceru. Teren monitorowany, ogrodzony i chroniony cały rok. Bardzo duży basen z oddzielną częścia dla dzieci. Basen ma 540m2 powierzchni i jest jednym z największych basenów na terenie Słonecznego Brzegu. Jest bar przy basenie i restauracja. Kompleks oferuje także mieszkańcom strefę relaksu i opalania, plac zabaw dla dzieci i obszerny parking bezpośrednio przy tym kompleksie. Są też podziemne garaże - dodatkowo płatne.
Apartament jest bardzo zadbany i jest w pełni umeblowany i wyposażony - tak jak to widać na  zdjęciach - i jest to wszystko już wliczone w cenę nabycia.
Mieszkanie znajduje się na drugiej kondygnacji/pierwszym piętrze. Zarówno z okien jak i z obszernego tarasu jest bezpośredni widok do wewnątrz kompleksu i na basen.
Powierzchnia całkowita apartamentu wynosi ok 65 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju połączonego z otwarta kuchnią, osobnej sypialni, łazienki i obszernego balkonu. Do plaży jest ok 400m, a w pobliżu jest wiele sklepów, restauracji i tawern i różnych atrakcji dla dzieci.

Roczna opłata za utrzymanie wynosi tylko 6 euro za mkw.UDOGODNIENIA :

- 400 m od plaży 
- klimatyzacja
- duży basen
- basen dla dzieci
- plac zabaw
- ochrona, monitoring
- obiekt przyjazny rodzinom

 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B
             Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
47 850, 00 €
Cena za m2 w EURO
736, 00 €
Powierzchnia całkowita
63, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Elit 3
Odległość od morza
400 m
Nr tel.
506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria