(Symbol AL7417491) Apartamenty na SprzedażObzor,

Opis oferty

 

Apartament 2 pokojowy (75 m2),  
   
Cena 76 400 EURO, czyli  1018 EURO/m2 


Informacje podstawowe

Apartament nad samym morzem! PRAWDZIWA OKAZJA!!!FRONTOWY WIDOK NA MORZE!
Obszerny 2 pokojowy apartament z panoramicznym widokiem na morze w miejscowości Obzor. To jest kompleks całoroczny o nazwie ****Obzor Beach Resort  i jest zlokalizowany tuż nad piękną piaszczystą plażą w pierwszej linii brzegowej. Obiekt oferuje mieszkańcom wiele atrakcji i udogodnień, m.in: kilka zewnętrznych basenów dla dorosłych i dla dzieci, strefy relaksu i opalania z leżakami i parasolami, centrum SPA , sala fitness, restauracja, sklepy, ochrona. Ten obiekt jest bardzo popularny i lubiany ze względu na doskonałe położenie tuż przy plaży i wspaniała wakacyjną atmosferę.
Całkowita łączna powierzchnia apartamentu wynosi 75 m2. Położenie mieszkania na trzeciej kondygnacji/drugim piętrze. W budynku są windy. Planowanie: korytarz wejściowy, salon połączony z otwartą kuchnią, oddzielna sypialnia, łazienka i balkon.  Z balkonu i z pokoju dziennego rozpościera sie bajeczny, frontowy widok na pełną panoramę morza.Z sypielni jest także piękny widok na góry.
Razem z apartamentem sprzedawane jest całe umeblowanie i wyposażenie apartamentu.
Stan techniczny, estetyczny oraz pełne umeblowanie i wyposażenie pozwalają na natychmiastowe zamieszkanie lub wynajem.
Roczna opłata za utrzymanie i zarządzanie to ok.12 euro/m2/rok
UDOGODNIENIA :

- 50 m plaży 
- klimatyzacja
- baseny
- baseny dla dzieci
- fitness
- censtrum SPA
- restauracja,sklepy
- plac zabaw
- ochrona, monitoring
- recepcja

- Sport,
- Sporty wodne


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
76 400 €
Cena za m2 w EURO
1 018 €
Powierzchnia całkowita
75, 00 m²
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Obzor
Odległość od morza
50m
Nr tel.
,
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria