(Symbol AL8184401) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty

 

Studio 1 pokojowe   (38 m2),  
   
Cena 31 100 EURO, czyli  798 EURO/m2 


Informacje podstawowe:

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie typu studio w całorocznym kompleksie Sunset Beach 4 w kurorcie Słoneczny Brzeg. Bardzo dobra lokalizacja w niedalekiej odległości od centrum z bezpośrednim dostępem na pełnej infrastruktury miasta - ale jednak w cichej i spokojnej okolicy. Piaszczysta plaża oddalona jest od obiektu o około 700 metrów. Na terenie kompleksu, który jest niedostępny dla osób z zewnatrz, znajduje się basen, kawiarnie. Jest także ochrona obiektu i recepcja.
Łączna powierzchnia całkowita studia wynosi 38 mkw. Jest na drugiej kondygnacji/ pierwszym piętrze. W budynku są windy. Z okien i balkonu roztacza się widok na wnętrze kompleksu i na basen. Studio to dość przestronne, ma wyposażoną wbudowaną kuchnię, łóżko typu king size, stół z krzesłami, telewizor, szafę. Do dyspozycji Gości jest również przytulny balkon i łazienka. Roczna opłata za zarządzanie i utrzymanie obiektu - 9 euro za mkw. 

Okazja inwestycyjna -  apartament  może oferować wysoką stopę zwrotu dla inwestora. Może generować zysk ze wzrostu wartości nieruchomości, a także od wynajmu turystom przez cały sezon. Właściciel zawarł juz w oferowanej cenie, wyposażenie i umeblowanie całego apartamentu.
Oprócz spodziewnego wzrostu wartości tego apartamentu, zaletą jest także możliwość dokonania inwestycji w nieruchomość przy niskim zaangażowaniu kapitału własnego.UDOGODNIENIA :

- 700 m od plaży 
- klimatyzacja
- basen
- basen dla dzieci
- plac zabaw
- ochrona, monitoring

- Sport,
- Sporty wodne


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B
                


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
31 100, 00 €
Cena za m2 w EURO
798, 00 €
Powierzchnia całkowita
38, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Odległość od morza
700 m
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria