(Symbol SPWHT1608) Apartamenty na SprzedażŚwięty Wlas,


Opis oferty


 
Apartament 2 pokojowy   (72m2),  
   
Cena 64 300 EURO, czyli  803 EURO/m2 
 


 

Informacje podstawowe :

WIDOK NA MORZE!!!
Przestronny 2 pokojowy apartament z widokiem na morze, we wspaniałym  kompleksie w pierwszej linii brzegowej w kurorcie Sveti Vlas. Obiekt nazywa się Panorama Fort i jest częścią zespołu kompleksów Fort Noks.Doskonała lokalizacja w malowniczej okolicy między górami a morzem. Pierwsza linia brzegowa tuż przy plaży. 
Kompleks oferuje swoim mieszkańcom wiele atrakcji i udogodnień, m.in.: 15 basenów dla dorosłych, niektóre ze sztucznymi falami i z jacuzzi, 3 baseny dla dzieci zjeżdżalnie wodne, strefy relaksu i opalania z leżakami i parasolami, tereny zielone i spacerowe, place zabaw, supermarket, restauracja, bary, Centrus SPA, fitness, salon piękności, studio masażu, centrum medyczne, kids club, korty tenisowe itp.
Ten kompleks jest ceniony przez mieszkańcow ze względu na bardzo bliskie położenie od plaży i szczególną atmosferę, sprzyjającą wypoczynkowi i relaksowi. Do plaży jest tylko ok 150m. Całkowita, łączna powierzchnia mieszkania wynosi 72 mkw. Znajduje się on na pierwszym piętrze i składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki i tarasu. Taras jest  obszerny i zapewnia wspaniały widok na panoramę morza. Obiekt jest sprzedawany ze wszystkimi meblami i wyposażeniem widocznymi na zdjęciach. Stan mieszkania, umeblowania i wyposażenia jest bardzo dobry i kompletny, co umożliwia natychmiastowe zamieszkanie bądź wynajęcie.
Roczna opłata za utrzymanie - 12 euro za mkw.

Okazja inwestycyjna!!!

Ta nieruchomość spełnia wszelkie kryteria , aby stać sie okazją inwestycyjną: bardzo dobry kompleks z wieloma atrakcjami, atrakcyjna cena nabycia, położenie blisko plaży i wspaniały widok na morze.UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- 150 m od plaży
- Ochrona
- Recepcja

- Place zabaw, kids club
- 15 basenów dla dorosłych
- 3 baseny dla dzieci
- jacuzzi, sztuczne fale
- Baseny dla dzieci
- Zjeżdżalnie wodne
- SPA
- Fitness
- korty tenisowe
- salon piękności, fryzjer
- Restauracje, bary

 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
64 300, 00 €
Cena za m2 w EURO
893, 00 €
Powierzchnia całkowita
72, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Święty Wlas
Kompleks:
Panorama Fort
Odległość od morza
150m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria