(Symbol SPWH1608) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty


Studio 1 pokojowe  (45m2),  
   
Cena 34 900 EURO, czyli  775 EURO/m2
 


Informacje podstawowe


Umeblowane mieszkanie typu studio na sprzedaż w kurorcie Słoneczny Brzeg w całorocznym kompleksie Sunny View North.To popularny i lubiany kurort, szczególnie przez rodziny z dziećmi. Korzystna lokalizacja, w niedalekiej odległości od całej infrastruktury turystycznej, a także od pięknej, szerokiej, piaszczystej plaży (około 700 m). W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, kawiarnie, restauracje oraz infrastruktura komunikacyjna.
Obiekt jest ogrodzony i strzeżony. Zapewnia swoim mieszkańcom, min. basen z częścią dla dzieci, strefę relaksu i opalania z leżakami i parasolami, plac zabaw.  Całkowita, łączna powierzchnia mieszkania wynosi 45 mkw. Apartament mieści się na szóstejj kondygnacji/piątym piętrze. W budynku są windy. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z otwartą kuchnią, łazienki oraz balkonu. Ekspozycja balkonu na basen oraz na sąsiednie kompleksy.
Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu.
Roczna opłata za utrzymanie - 4 euro za mkw.

 

UDOGODNIENIA :

- 700m od plaży 
- klimatyzacja
- basen
- basen dla dzieci
- ochrona, monitoring
- sklepy, restauracje

- Sport,
 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B


              
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
34 900, 00 €
Cena za m2 w EURO
775, 00 €
Powierzchnia całkowita
45, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Odległość od morza
700m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria