(Symbol SH8359) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty


Studio 1 pokojowe  (37m2),  
   
Cena 34 500 EURO, czyli  932 EURO/m2 


Informacje podstawowe:


Mieszkanie typu studio w samym sercu Słonecznego Brzegu w całorocznym kompleksie "Summer Dreams". Kompleks jest  efektywnie utrzymany, monitorowany i strzeżony. Położony jest w odległości około 500m od plaży i w niewielkiej odległości od pełnej infrastruktury kurortu: sklepów, restauracji i wszelkich atrakcji turystycznych. W pobliżu przystanek autobusowy, skąd można wygodnie i szybko dotrzeć w inne rejony Słonecznego Brzegu lub do pobliskich kurortów: Neseberu, Rawdy, St.Vlasu i innych. Infrastruktura kompleksu: baseny dla dorosłych i dzieci, strefa do opalania i relaksu, windy, recepcja, restauracja, kawiarnia, sklep, grill, plac zabaw dla dzieci, parking,
Całkowita łączna powierzchnia mieszkania: 37 sq.m, Kondygnacja druga/pierwsze piętro.W budynku są windy Planowanie: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, łazienka i balkon. Balkon jest skierowany na zagajnik.. Zapewni mieszkańcom wygodny relaks i wypoczynek.
Roczna opłata za utrzymanie i zarządzanie - 8 euro za mkw. rocznie. 
Doskonała inwestycja!
Apartament  w takim standardzie i tak atrakcyjnym kompleksie z bardzo dobrą lokalizację stanowi nie tylko o możliwościach zabezpieczenia zainwestowanego kapitału, ale przede wszystkim ma potencjał do korzystnego wynajmu oraz do wzrostu wartości w czasie.

 


UDOGODNIENIA :

 
- 500m od plaży 
- klimatyzacja
- baseny
- ochrona, monitoring
- retauracja, bar
- parking

 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
34 500, 00 €
Cena za m2 w EURO
932, 00 €
Powierzchnia całkowita
37, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Summer Dreams
Odległość od morza
500m
Nr tel.
506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria