(Symbol AL8106925) Apartamenty na SprzedażŚwięty Wlas,


Opis oferty


 
Apartament dwupoziomowy 2 pokojowy (45m2),  
   
Cena 45 400EURO, czyli  1008 EURO/m2 
 


 

Informacje podstawowe

Lokalizacja tuż przy plaży! Koło mariny Dinevi Resort!

Unikalny dwupoziomowy dwupokojowy apartament, w kurorcie St. Vlas w całorocznym kompleksie Arena 1, tuż przy plaży i tuż przy Marina Dinevi Resort. To jest prestiżowe, wyjątkowe miejsce w skali całego wybrzeża Morza Czarnego. To właśnie tutaj można nasycić się tą specyficzną żeglarska atmosferą, gdzie widok luksusowych drogich jachtów  i ich właścicieli, generuje nieokreślony, ale wyczuwalny blichtr bogactwa i snobistycznej atmosfery. To wszystko jest w zasięgu wzroku z kompleksu, a w tą wyjątkową atmosferę można "zanurzyć się"   na głównym deptaku mariny, tuż przy kompleksie Arena 1.
Kompleks oferuje swoim mieszkańcom ładny basen z częścią dla dzieci, strefę relaksu i opalania, restaurację, strefę SPA, parking a także zadbane tereny zielone i alejki spacerowe.
Łączna powierzchnia całkowita mieszkania wynosi 45 m kw. Apartament jest dwupoziomowy i znajduje się na drugiej-trzeciej kondygnacji/pierwszym-drugim piętrze i składa się z salonu w połączeniu z kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki.
Atutem mieszkania jest bezsprzecznie lokalizacja w kompleksie tuz przy plaży koło mariny.
Mieszkanie jest w wyposażone w meble i w sprzęt o wysokim standardzie. Wszystko jest w doskonałym stanie. Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Jest wszystko, czego potrzebujesz, aby tutaj odpoczywać, delektując się słońcem, plażą i unikalnym klimatem mariny.

 

 

UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- 100 m od plaży
- Ochrona
- Recepcja

- Klimatyzacja,
- Plac zabaw 
- Fitness

- Basen odkryty,
- Basen dla dzieci

 

 UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
45 400 €
Cena za m2 w EURO
1 008 €
Powierzchnia całkowita
45, 00 m²
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Święty Wlas
Kompleks:
Arena 1
Odległość od morza
200m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria