(Symbol EM1606) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

 Opis oferty

 

Apartament 2 pokojowy   (57m2),  
   
Cena 41 900 EURO, czyli  735 EURO/m2 


Informacje podstawowe:
 Do sprzedania w atrakcyjnej cenie, mieszkanie dwupokojowe, w całorocznym kompleksie Sea Diamond, Słoneczny Brzeg. Kompleks znajduje się w południowym rejonie kurortu, na granicy z miastem Neseber. Lokalizacja w zasięgu dystansu pieszego do Neseberu, to jest niewątpliwa zaleta tego obiektu. Neseber to prawdziwa perła turystyczna z jego romantycznymi wąskimi uliczkami, tawernami nad brzegiem morza i stylową architekturą.
Odległość od piaszczystej plaży Cacao Beach wynosi około 600 metrów. Całkowita łączna powierzchnia apartamentu wynosi 57 m2. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z otwartą kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki i balkonu. Widok z balkonu na basen i tereny wewnętrzne kompleksu. Mieszkanie sprzedawane jest wraz z wyposażeniem i umeblowaniem. 
Na terenie kompleksu znajduje się odkryty basen z częścią dla dzieci, teren do rekreacji i opalania z leżakami i parasolami, bar, recepcja, parking. Kompleks jest ogrodzony i całorocznie chroniony.
Roczna opłata za utrzymanie wynosi 8 euro za mkw.UDOGODNIENIA :

- 600 m od plaży 
- klimatyzacja
- basen
- basen dla dzieci
- plac zabaw
- ochrona, monitoring

- Sport,
- Sporty wodne


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela nieruchomości i może podlegać negocjacji. Transakcja zakupu tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa transakcji dla stron. Niezależnie, cały proces monitorowany jest także przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 

WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana Umowa o pośrednictwo, gwarantuje całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej, także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 

W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
41 900, 00 €
Cena za m2 w EURO
735, 00 €
Powierzchnia całkowita
57, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Sea Diamond
Odległość od morza
700 m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria