(Symbol MIH1406) Apartamenty na SprzedażElenite,

Opis oferty


Apartament 2 pokojowy (63 m2),  
   
Cena 68 900  EURO, czyli  1093 EURO/m2


Informacje podstawowe
 

Pierwsza linia brzegowa!
Kompleks "Taliana Beach" to wspaniały nowoczesny całoroczny kompleks  o unikalnej  architekturze. Położony jest w kurorcie Elenite w odległości ok. 3 km od Słonecznego Brzegu. To jest luksusowy, rozległy kompleks  zlokalizowany koło wspaniałej piaszczystej plaży. Rok budowy obiektu 2006.
Kompleks "Taliana Beach" to jest wyjątkowe miejsce z dala od hałasu  i tłoku wielkich kurorów. Preferowane jest przez osoby szukające wypoczynku w wyjątkowych warunkach. W tym miejscu panuje szczególny  mikroklimat, ktory jest tworzony poprzez ścierające się masy górskiego krystalicznego powietrza z morską bryzą. Taki mikroklimat jest bardzo korzystny szczególnie dla układu oddechowego.
Kompleks jest ogrodzony, monitorowany i chroniony przez cały rok. To zespół budynków apartamentowo-hotelowych różnych typów. Tutaj jest wszystko, czego potrzeba do wypoczynku i relaksu: kilka basenów, centrum SPA. fitness, , restauracje, bary, place zabaw,  sklepy, miejsca do grillowania, parking i inne. Do aquaparku "Atlantyda" jest tylko 300 m.
Apartament, który jest przedmiotem oferty jest zlokalizowany na piątej kondygnacji/czwartym piętrze. W budynku są windy. Całkowita łączna powierzchnia to 63m2 i składa się z:

Pokój dzienny połączony z otwartą kuchnią, oddzielna sypialnia, łazienka z WC i balkon. Balkon jest wygodny i obszerny, Zapewnia wspaniałe widoki na morze oraz na góry.
Apartament sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem. Uwagę zwraca wyjątkowe umeblowanie i wyposażenie ooraz aranżacja mieszkania. Widać bogactwo i przepych. Apartament gotowy do natychmiastowego zamieszkania.
Roczna opłata za utrzymanie w tym kompleksie wynosi 8 m2/m2.
Oferta jest skierowana szczególnie do osób ceniących sobie wysoki standard i czyste, zdrowe powietrze.

UWAGA
Poniżej w sekcji "flmy wideo" znajdują się filmy prezentujące ten apartament oraz ten kompleks


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 "Angel City" wejscie B 
     
     


              

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
68 900 €
Cena za m2 w EURO
1 093 €
Powierzchnia całkowita
63, 00 m²
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Elenite
Kompleks:
Taliana Beach
Nr tel.
506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria