Restauracje 

Neseber, Stare Miasto "Kalisto"

Klimatyczna restauracyjka typu grecka tawerna, położona w Neseberze na Starym Mieście od strony zatoki. Restauracja/tawerna oferuje wspaniałe widoki na zatokę, a także dania kuchni bułgarskiej i owoce morza. Turyści/klienci chwalą sobie to miejsce, ze względu na położenie/widoki, a także z powodu bardzo dobrych smaków, świeżych potraw, wspaniałej atmosfery w lokalu i niskich cen. Szczególnie, grillowe potrawy kuchni bułgarskiej są chwalone przez klientów tej restauracji. Obsługa/serwis jest uprzejma i pomocna.
Lokal czynny cały rok.

 

 
Restauracja "DJanny"

Restauracja położona w centrum Słonecznego Brzegu w rejonie targu. To jest popularne miejsce wśród turystów, ale także wśród bułgarów. Typ eleganckiego lokalu z kuchnią europejską i specjałami kuchni bułgarskiej. Mimo elegancji nie ma problemu wejść w zwykłym turystycznym ubraniu, krótkich spodenkach itp. Parkingu przy samej restauracji nie ma. Ta restauracja ma zawsze dużo gości, co dobrze o niej świadczy. W  sezonie trzeba swoje "odczekać" przed wejściem do lokalu, czekając na wolny stolik. 
 
Restauracja "The Taste"

Restauracja położona w St.Vlas. Wspaniałe miejsce, wspaniała lokalizacja. Tak mówią o tym lokalu turyści/konsumenci. Bogate menu: kuchnia europejska, bułgarska i śódziemnomorska. Dobre miejsce także dla wegetarian. Wyszukane drinki. Ceny są akceptowalne. Widoki są wprost bajeczne - warte każdej ceny. Każdy kto tutaj już był, wraca w to miejsce aby delektować się wspaniałymi smakami i przepiękną panoramą morza. 
 

Neseber, Stare Miasto "Familia fish&grill"

Klimatyczna restauracyjka typu grecka tawerna, położona w Neseberze na Starym Mieście od strony zatoki. Panuje tam wspaniała - iście familijna atmosfera. A jeśli dodamy do tego  piękne widoki na zatokę, doskonałe smaki kuchni bułgarskiej, owoce morza i różne grillowane wspaniałości - to otrzymamy doskonałe miejsce na mapie podróży kulinarnych. Turyści/klienci chwalą sobie to miejsce, ze względu na położenie/widoki, a także z powodu bardzo dobrych smaków, świeżych potraw, wspaniałej atmosfery w lokalu i niskich cen. Szczególnie, grillowe potrawy kuchni bułgarskiej są chwalone przez klientów tej restauracji. Obsługa/serwis jest uprzejma i pomocna a menu jest dostępne także w j.polskim. Lokal czynny w sezonie.

 

 
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria